All Products
-
Polyurethane Round Belt
-
Polyurethane V Belt
-
Super Grip Belt
-
Submarine Cable Protection
-
Polyurethane Rollers
-
Polyurethane Wheels
-
Screen Printing Squeegee
-
Polyurethane Rubber Sheet
-
Polyurethane Parts
-
Kevlar Belts
-
Extruded Polyurethane
-
Parallel Belt
-
Polyurethane Tubing
-
Polyurethane Timing Belt
-
PVC Conveyor Belt
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Keywords [ reinforce cord round belt ] match 141 Products.
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| Material: | PU |
|---|---|
| Inside Material: | PU |
| Feature: | Tear-Resistant, Wear-Resistant |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| Hardness: | 85A |
|---|---|
| Color: | Green |
| Stretching Rate: | 1.5-3% |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| Hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| Stretching Rate: | 1.5-3% |
| Material: | PU |
Green color hardness 85A transmission belting and Polyurethane round belt poly cord
| Material: | PU |
|---|---|
| Color: | Green Color |
| Hardness: | 85A |
Sealing Industrial Conveying Polyurethane Round Belt PU O-ring 10*1040mm
| Material: | PU |
|---|---|
| Color: | Orange Or Green |
| Hardness: | 85A-90A |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| Hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| Material: | PU |
| Export: | Shanghai |
Green 85A rough Polyurethane Round Belt Packing Machine
| Hardness: | 85A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| Stretching Rate: | 1.5-3% |
Green Polyurethane Round Belt / 8mm pu conveyor belt for driving
| Surface: | Rough |
|---|---|
| Color: | Green |
| Diameter: | 8mm |
Green PU Polyurethane Round Belt 8mm Diameter For Industrial Transmission
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| Color: | Any Color |
|---|---|
| Material: | PU |
| Hardness: | 78A-98A |

