All Products
-
Polyurethane Round Belt
-
Polyurethane V Belt
-
Super Grip Belt
-
Submarine Cable Protection
-
Polyurethane Rollers
-
Polyurethane Wheels
-
Screen Printing Squeegee
-
Polyurethane Rubber Sheet
-
Polyurethane Parts
-
Kevlar Belts
-
Extruded Polyurethane
-
Parallel Belt
-
Polyurethane Tubing
-
Polyurethane Timing Belt
-
PVC Conveyor Belt
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Keywords [ pu cord ] match 198 Products.
Ceramic industrial Transmission V-belt Polyurethane V Belt
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Polyurethane V Belt Easy To Be Melted Jointed Polyurethane Flat Belt A-13 B-17 C-22
| Material: | Import PU Material |
|---|---|
| Color: | Red Color |
| Length: | 30m/roll |
90A Hardness 17mm B Section V Belt Polyurethane Vee Belt Sections
| Color: | Any Color |
|---|---|
| Length: | 30m/roll |
| Type: | V Belt |
Hardness 90A Polyurethane Round Drive Belting 20mm High Tensile Strength
| Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Color: | Any Color |
| Hardness: | 85A-90A |
90A Polyurethane Round Drive Belting 20mm High Tensile Strength
| Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Color: | Any Color |
| Hardness: | 85A-90A |
Green Color Polyurethane Round Belt Hardness 85A Transmission Belting 400m/Roll
| Material: | PU |
|---|---|
| Color: | Green Color |
| Hardness: | 85A |
Polyurethane Rough Round Belt Hardness 88A Transmission Belting 400m / Roll
| Material: | PU |
|---|---|
| Color: | Green Color |
| Hardness: | 85A |
OEM Industrial Flex Open End Polyurethane Timing Belt for Transmission
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

