All Products
-
Polyurethane Round Belt
-
Polyurethane V Belt
-
Super Grip Belt
-
Submarine Cable Protection
-
Polyurethane Rollers
-
Polyurethane Wheels
-
Screen Printing Squeegee
-
Polyurethane Rubber Sheet
-
Polyurethane Parts
-
Kevlar Belts
-
Extruded Polyurethane
-
Parallel Belt
-
Polyurethane Tubing
-
Polyurethane Timing Belt
-
PVC Conveyor Belt
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Keywords [ pu cord ] match 198 Products.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| Color: | Green |
|---|---|
| Hardness: | 85A-90A |
| Longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| Color: | Green |
|---|---|
| Material: | PU |
| Longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| Surface: | Rough |
|---|---|
| Color: | Green |
| Diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| Color: | Orange |
|---|---|
| Hardness: | 85A-90A |
| Longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| Color: | Orange |
|---|---|
| Hardness: | 85A-90A |
| Longth: | 30 M/roll |
Polyurethane V-belt A-13/B-17/C-22 Transmission Belt Wear Resistant Industry
| Hardness: | 90 A |
|---|---|
| Material: | POLYURETHANE |
| Heat-resistant: | -30℃-80℃ |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| Surface: | Rough |
|---|---|
| Color: | Green |
| Diameter: | 6mm |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| Hardness: | 85A |
|---|---|
| Color: | Green |
| Stretching Rate: | 1.5-3% |
Driving Polyurethane Round Belt Widely Used In Textile , Surface Rough
| Hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| Color: | Green |
| Stretching Rate: | 1.5-3% |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| Hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| Material: | PU |
| Export: | Shanghai |

