All Products
-
Polyurethane Round Belt
-
Polyurethane V Belt
-
Super Grip Belt
-
Submarine Cable Protection
-
Polyurethane Rollers
-
Polyurethane Wheels
-
Screen Printing Squeegee
-
Polyurethane Rubber Sheet
-
Polyurethane Parts
-
Kevlar Belts
-
Extruded Polyurethane
-
Parallel Belt
-
Polyurethane Tubing
-
Polyurethane Timing Belt
-
PVC Conveyor Belt
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Keywords [ pu cord ] match 198 Products.
6mm Diameter green rough round cord polyurethane round belt for transmission
| Material: | PU |
|---|---|
| Color: | Orange |
| Hardness: | 90 Shore A |
10 × 1040mm Polyurethane Round Belt for Toughened Equipment , PU Jointed O-ring Cord
| Material: | PU |
|---|---|
| Hardness: | 80A-90A |
| Length: | 1040mm |
Red White Green Hardness 90a Pu V Belt 30m Per Roll For Ceramic Production Lines
| Main Function: | Drive Transmission |
|---|---|
| Hardness: | 90 Shore A |
| Material: | PU |
any colour PU Polyurethane ridge-top V Belt 30m/Roll PU Transmission Belt for industry machine
| Hardness: | 90 A |
|---|---|
| Material: | Import PU Material |
| Heat-resistant: | -30℃-80℃ |
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| Material: | PU |
|---|---|
| Inside Material: | PU |
| Feature: | Tear-Resistant, Wear-Resistant |
Smooth Pu Round Belting In Roll With High Stretch , Orange Color
| Color: | Orange |
|---|---|
| Hardness: | 85A-90A |
| Longth: | 30m/roll |
PU Polyurethane Extruded V Belt Transmission Belt
| Hardness: | 90 A |
|---|---|
| Material: | Import PU Material |
| Heat-resistant: | -30℃-80℃ |
Power Transmission PU Round Belt For Textile Machines , Hardness 90A
| Material: | PU ,TPU |
|---|---|
| Type: | PU Round Belt |
| Surface: | Smooth Rough |
8mm diameter orange color PU Transmission Polyurethane Round Belting
| Material: | PU |
|---|---|
| Type: | PU Round Belt |
| Color: | Orange |
Sealing Industrial Conveying Polyurethane Round Belt PU O-ring 10*1040mm
| Material: | PU |
|---|---|
| Color: | Orange Or Green |
| Hardness: | 85A-90A |

